Gizlilik Sözleşmesi

Gizliliğiniz bizim için çok önemlidir. Buna göre, Kişisel bilgilerin kullanımını, iletişim ve ifşasını nasıl topladığımızı anlamak için Gizlilik Politikasını geliştirdik. Aşağıdaki bilgiler gizlilik politikamızı özetliyor.
 

 1. Kişisel bilgilerin sizden alındığı zaman veya öncesi biz bu bilgilerin alınmasındaki amacı açıklayacağız.
 2. Yasa ile ilgili bir sorun ortaya çıktığında veya sizin rızanız süresince tarafımızdan kişisel bilgilerinizi toplanıp, kullanabiliriz.
 3. Sadece bu amaçların yerine getirilmesi için gerekli olduğu sürece kişisel bilgilerinizi koruruz.
 4. Söz konusu kişinin bilgisi veya rızası ile, yasal ve normal yollarla uygun olan kişisel bilgileri toplayabiliriz.
 5. Kişisel veriler kullanılacak amaca uygun olmalı ve, bu amaçlar için gerekli olduğu ölçüde, doğru, eksiksiz ve güncel olmalıdır.
 6. Kayıp veya çalınma gibi yetkisiz erişim, kopyalama, kullanım veya değişikliklere karşı makul güvenlik önlemleri ile kişisel bilgilerinizi koruruz.
 7. Kişisel bilgi yönetimi ile ilgili politikalarımız ve uygulamalarımız hakkında müşterilerimize bilgi vermek için hazırız.
   

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğinin korunması ve muhafaza edilmesini sağlamak amacıyla bu ilkeleri doğrultusunda iş yapmaya kararlıyız.
 

 1. Şartlar
  Bu web sitesine erişerek, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklerin bu web sitesine ait Şartlar ve Koşullara bağlı olduğunuzu kabul etmiş ve herhangi bir geçerli yerel yasalara uymakla sorumlu olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Eğer bu şartlardan herhangi birine kabul etmiyorsanız, bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu sitede yer alan materyaller, ilgili telif hakkı ve ticari marka hakları ile korunmaktadır.
   
 2. Sorumluluğun Sınırlandırılması

  Bu internet sitesinden verilen bilgiler, “olduğu gibi”, “mevcut olduğu şekilde”, sağlanmaktadırlar. VERDİ bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlilik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça yada yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

  Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflarda dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, VERDİ ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

  VERDİ , bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.